Wyróżnienia dla absolwentek Wydziału na posiedzeniu Rady Kolegium IV

Ostatnio mamy wiele powodów do dumy! 14 września 2023 r. Rada Kolegium IV przyznała wyróżnienia absolwentom Kolegium IV za rok akademicki 2022/2023. Miło nam poinformować, że tym gronie znalazły się nasze absolwentki!

Lic. Anna Leda (Bezpieczeństwo narodowe) otrzymała wyróżnienie w następujących kategoriach:

• „Najlepszy absolwent na danym kierunku studiów” za osiągnięcia naukowe;
  • „Najlepszy absolwent na danym kierunku studiów” za osiągnięcia pozanaukowe;
  • „Najlepszy absolwent Kolegium IV za osiągnięcia naukowe”.

Z kolei lic. Natalia Nowicka (Innowacyjność i zarządzanie sferą publiczną) otrzymała wyróżnienie w kategorii:

• „Najlepszy absolwent na danym kierunku studiów” za osiągnięcia pozanaukowe;
  • „Najlepszy absolwent Kolegium IV za osiągnięcia pozanaukowe”.

To jednak nie koniec!

Lic. Karolina Kędzierska (Innowacyjność i zarządzanie sferą publiczną) otrzymała wyróżnienie za najlepszą pracę licencjacką na danym kierunku studiów za pracę pt. „Polityka prorodzinna w Polsce – czynniki wpływające na poziom dzietności w opinii kobiet”. Promotorem rozprawy była dr Barbara Panciszko-Szweda.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatkom i życzymy dalszych sukcesów!