Politologia

  • 01 lipca 2016

POLITOLOGIA studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem umiejętności wyjaśniania zjawisk społeczno-politycznych, jeśli w sposób kompetentny chcesz dokonywać analizy przekazów medialnych i zachowań wyborczych, a może chcesz zostać specjalistą Public Relations? Studia na kierunku POLITOLOGIA są właśnie dla Ciebie! 

Przed Absolwentami tego kierunków otwierają się szerokie perspektywy zawodowe, a my dodatkowo dajemy Ci możliwość poszerzania swoich kompetencji!

 

  •  REKLAMA I PUBLIC RELATIONS

Nie ma dziś instytucji czy firmy, która nie dbałaby o swoją promocję. Studiując specjalność Reklama i Public Relations, nauczysz się jak właściwie kreować wizerunek, jak współpracować z mediami – radiem, telewizją i prasą, jak wykorzystać Internet do celów promocyjnych. Zajęcia warsztatowe, natomiast przyczynią się do tego, że nie będzie już dla Ciebie wyzwaniem publiczne wystąpienie, zorganizowanie konferencji prasowej czy eventu

Wybór tej specjalności to gwarancja zdobycia wiedzy i umiejętności pomocnych zarówno w zakresie tworzenia kampanii reklamowych, jak i kampanii społecznych czy politycznych. Jako nasz Absolwent, będziesz doskonale przygotowany do pracy w instytucjach publicznych, działach marketingu i promocji, w agencjach reklamowych, domach mediowych, czy też w działach public relations. 

  • ANALITYK POLITYCZNY (Nowość!)

Jak połączyć wiedzę akademicką z praktyką życia politycznego?

Na to pytanie z łatwością odpowie Absolwent nowej specjalności w INP - Analityk Polityczny!

Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem umiejętności dokonywania analizy wielu obszarów polityki. Jeśli chcesz poznać procedury administracyjne oraz zasady analizowania zjawisk i procesów politycznych. Jeśli w sposób kompetentny chcesz dokonywać analizy przekazów medialnych i zachowań wyborczych, a także konfliktów politycznych - nowa specjalność na Politologii jest właśnie dla Ciebie! Jako nasz Absolwent będziesz przygotowany do pracy w administracji publicznej, instytucjach analitycznych oraz jako komentator bieżących wydarzeń społeczno-politycznych w mediach tradycyjnych i elektronicznych.

 

Przejdź do REKRUTACJI.

 

Pobierz pliki

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Instytut Nauk Politycznych
ul. ks. J. Poniatowskiego 12,85-671 Bydgoszcz
tel. 52 32 59 230